dveře nové

Dveře na míru a renovace zárubní (byt Ostrava)

Dveře nové fóliované na míru

Výrobou dveří na míru se rozumí výroba interiérových foliovaných dveří pro Vaší stávající a konkrétní zárubeň. Velké procento zárubní je usazeno křivě a nové dveře standardních rozměrů do nich nelze umístit. Proto jsou dveře upravovány a teprve poté zpracovány podle Vašeho přání a výběru modelu dveří. V praxi to znamená osazení a vyzkoušení dveří přímo u zákazníka v surovém stavu, popřípadě jejich úpravy (zkrácení, ubrání v polodrážce, přidání atd.) a následně jejich zpracování (vyřezání otvoru pro sklo, potáhnutí fólií, nastřelení zasklívacích a okrasných lišt, atd.). Dveře poté lze bez problému zavřít a i v kritických místech se nestává, že by dveře drhly o zárubeň. Tyto nové dveře „na míru" jsou s kombinací renovací zárubní nejlepší volbou bez jakéhokoliv stavebního zásahu jako např. u obložkových zárubní.

Při výrobě nových dveří na míru není pro nás problém atypický rozměr dveří na šířku i výšku, atypické rozmístění pantů a velikosti pantů o průměrech 10 a 12 milimetrů.

Dveře nové fóliované

Dveře nové fóliované jsou téměř totožné s dveřmi vyrobenými na míru ovšem nejsou nijak upravovány a mají standartní rozměry. Tyto dveře nejsou vhodné do stávajících zárubní a dodávají se pouze k zárubním obložkovým.

Kompletní katalogy včetně cen naleznete v nabídce ke stažení

rychlý kontakt

Duroň interiéry - Petr Duroň
Aviatiků 1495/8
Ostrava - Hrabůvka 700 30

Provozovna:
Martinovská 3168/48
Ostrava - Martrinov 723 00

E-mail: duron-interiery@email.cz
Tel.: 605 004 107

vždy jako poslední článek!!!

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Vestavěné skříně