kuchyňské linky

Kuchyňská linka (byt Ostrava)

Námi vyrobené kuchyňské linky jsou z laminovaných dřevotřískových desek (LTD) o tloušťce 18 mm, které se vyznačují velmi dobrými vlastnostmi a proto jsou přímo ideální pro použití při výrobě kuchyní i běžného nábytku. Výběr velké škály odstínů a dekorů dřeva je samozřejmostí.

Pracovní desky jsou vyrobeny z dřevotřískových desek o tloušťce 28 mm a 38 mm s povrchovou úpravou HPL (laminát se speciální vrstvou overlay) a jsou tedy koncipovány pro vysokou zátěž oděrem. Dále se vyznačují zvýšenou odolností proti vlhkosti a teplu. Široký výběr dekorů dřeva a dezénů kamene. K těmto odstínům jsou samozřejmě k dizpozici zadní panely používané místo klasických keramických obkladů.

Kuchyňská dvířka mohou být vyrobena z laminovaných dřevotřískových desek (LTD) o tloušťce 18 mm (nejlevnější varianta) nebo k našim kuchyním dodáváme plošně frézovaná (profilovaná) dvířka. Velký výběr dekorů dřeva či jednoduchých barev.


Zpracování hran pomocí hran ABS o tloušťkách 0,5 mm a 2 mm.

Ceny kuchyní jsou individuální a závisí na výběru materiálů (typy dvířek, kování atd.) a složitosti kuchyně. Cenu Vám sdělíme až po osobní konzultaci na místě určení a řádném zaměření včetně výběrů materiálu v co nejkratším možném termínu.

rychlý kontakt

Duroň interiéry - Petr Duroň
Aviatiků 1495/8
Ostrava - Hrabůvka 700 30

Provozovna:
Martinovská 3168/48
Ostrava - Martrinov 723 00

E-mail: duron-interiery@email.cz
Tel.: 605 004 107

vždy jako poslední článek!!!

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Vestavěné skříně